MAKRO HİJYEN TEMİZLİK | Maltepe Temizlik Şirketi
0216 577 65 73 / Mobil: 0541 562 2009

Maltepe Yerinde Halı Yıkama

İstanbul Maltepe Yerinde Halı Yıkama

Halılarınızın temizliği ve bakımı hijyen açısından son derece önemlidir.Yapılan günlük temizlikler halılarınızın gerçek anlamda temizlenmesi için yeterli  değildir.Vakumlama yaparak sadece halılarınızın %70’ ini temizleyebilirsiniz. Tam ve hijyenik bir temizlik için profesyonel temizlik makineleri ve özel temizleyiciler kullanmak gerekmektedir. Halılarınızın 6 ayda bir ıslak olarak yıkanması gerekmektedir.

Kuru köpük halı yıkama yöntemiyle halıların tam olarak ıslanmadan yıkaması yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Böylece halının ömrü daha uzun olabilmektedir.

Yıkamaya başlamadan önce halı yüksek emiş gücü olan elektrik süpürgesi ile vakumlanır. Uzun tüylü halılarda tırmıklama yapılması tozların alınması için kolaylık sağlar.Özel ürünler kullanılarak leke çıkarma işlemi yapılır. Bu aşamalardan sonra makinenin yıkama tankına veya köpük jeneratörüne halı şampuanı konularak uygun yöntemle yıkama işlemine başlanır. Islak yıkamadan sonra halının yüzeyinde lekelerin oluşmaması (kusma olmaması) için vakumlanın iyi yapılması gerekmektedir. İyi bir sonuç için belirtilen aşamaların özenle uygulanması zorunludur.

Makro Hijyen Temizlik olarak yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübeyle sizler için doğru ve sonuç alıcı çözümler üretiyoruz.   


Etiketler : istanbul maltepe yerinde halı yıkama , istanbul köpüklü halı yıkama hizmeti , istanbul maltepe profesyonel halı yıkama firması