MAKRO HİJYEN TEMİZLİK | Maltepe Temizlik Şirketi
0216 577 65 73 / Mobil: 0541 562 2009

Hizmetlerimiz

Makro Hijyen Temizlik 2009 yılında İstanbul Ataşehir’de kuruldu. Hedefimiz; Kaliteli hizmet vererek hijyenik ve sağlıklı ortamlar yaratmaktır. 

İstanbul Maltepe temizlik şirketi olarak ta birçok işletmeye profesyonel temizlik hizmeti verdik ve bu müşterilerimizi hijyenle tanıştırdık. Maltepe temizlik şirketleri arasında sektördeki tecrübemiz ve temizliğe verdiğimiz önemle fark yaratmaya ve bu farkımızı müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. 

Maltepe temizlik firması olarak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir. 

Firmamız; başta İstanbul olmak üzere işletmelere yönelik profesyonel temizlik hizmetleri vermekte ve kuruma özel hijyen çözümleri sunmaktadır.

Bu kapsamda; ofis temizliği, iş yeri temizliği, plaza temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, banka temizliği, hastane temizliği, yerinde halı yıkama, zemin cilalama, inşaat sonrası temizliği ve genel temizlik hizmeti vermektedir.

Makro Hijyen Temizlik olarak, temizlik ve hijyenin sağlığımız, yaşam kalitemiz ve motivasyonumuz için önemli olduğunun farkındayız. Çalıştığımız alanların hijyenik ve temiz olması sağlığımız için vazgeçilemez önemdedir.

Ortak yaşam alanlarını birçok insanın paylaşması profesyonel temizliğin önemini daha da önemli hale getirmektedir. Çapraz bulaşma (kontaminasyon) riski daha çok ortak kullanım alanlarında meydana gelmektedir. Bunun için temizlik işinin eğitimli personeller ve profesyonel temizlik şirketleri eliyle yapılması gerekir.

Makro Hijyen Temizlik olarak, unvanımızda var olan bu iki kelimenin tam manasıyla uygulanması için gerekli altyapı çalışmalarını yaparak profesyonel bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Temiz, hihyenik ve sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile...  

 

Makro Hijyen Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...


Etiketler : temizlik firması maltepe , temizlik şirketi maltepe , temizlik şirketleri maltepe , temizlik firmaları maltepe , maltepe temizlik şirketleri fiyatları